Inzerce Doučování

V celé ČR a kategorii Vzdělávání/Doučování je 69 inzerátů.

Výuka, doučování – AJ, IT, NJ, ŠP, účetnictví, ekonomika.

Výuka šitá na míru, tempo se přizpůsobí Vašim potřebám: čas, intenzita či obsahu výuky. Zaměříme se na pro Vás problematické části, poskytneme pomoc s domácími úkoly. Příprava k maturitě, k opravným zkouškám. Lze i on-line na dálku, doma od svého počítače. Cena 200,- CZK za 60 minut.

Zdeňka Sobotková | 21.7.2021 | 33527

Odpovědět  

61 600,-

Výuka, doučování – AJ, IT, NJ, ŠP, účetnictví, ekonomika.

Efektivní výuka AJ

Naučím tě anglicky mluvit i přemýšlet. Výuka AJ všech úrovní (A1-C2), hodiny na míru. Výživná praxe výuky dětí i dospělých; školní, akademické i firemní angličtiny. Příprava na Cambridge certifikáty možná. On-line/off-line 300-400 Kč/60min Více info via e-mail

10.7.2021 | 33398

Odpovědět  

300,-

Efektivní výuka AJ

Doučování,reparáty,příprava na maturitu,opravné maturity

Nabízím doučování anglického,českého jazyka,matematiky a chemie.Dále nabízím přípravu na reparáty pro žáky ZŠ a SŠ.Doučuji již 5.rokem a úspěšnost mých studentů je 98 %.Mohu také nabídnout přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ.Věnuji se také studentům se specifickou poruchou učení(dysgrafie,dyskalkulie,vývojová dysfázie...).Připravuji také studenty na státní maturitu z českého jazyka,Výuka probíhá bud u mě doma na Vinohradech (stanice metra Jiřího z Poděbrad),knihovna na Dejvické,Staroměstské,knihovna v Korunní ulici(jede tam bus číslo 136 nebo 175 stanice Orionka) nebo tramvaj číslo 10 ,16,I.P.Pavlova-restaurace Mc Cafe,OC Nový Smíchov,atrium Flora ,také možnost na I.P.Pavlova či Muzeu ,případný dojezd dle domluvy.Jsem také studentka Speciální pedagogiky na PedF UK.Možnost i přes prázdniny využití služby

Kantorová M. | 26.6.2021 | 33258

Odpovědět  

230,-

Doučování,reparáty,příprava na maturitu,opravné maturity

DOUČOVÁNÍ ŠPANĚLŠTINY S RODILÝM MLUVČÍM

Rodilý mluvčí nabízí soukromé lekce španělského jazyka. Vyučuji všechny úrovně - začátečník, pokročilý začátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, vyšší pokročilý. Zajišťuji firemní kurzy s příchodem lektora na pracoviště, individuální kurzy, kurzy pro veřejnost, intenzivní víkendové kurzy, konverzace. Nabízím jazykových kurzů přes Skype pro zájemce z celé republiky. Mezi moje další služby patří i dlouholetá zkušenost v oblasti poskytování překladatelských a tlumočnických služeb.

Miguel Yeshúa Ponce de León Meléndez | 20.6.2021 | 33178

Odpovědět  

0,-

DOUČOVÁNÍ ŠPANĚLŠTINY S RODILÝM MLUVČÍM

Doučování angličtiny

Nabízím doučování angličtiny s individuálním přístupem, pro začátečníky a mírně pokročilé. Info.na tel.č.607 562 954 Martina????

Martina Vraštilová | 28.5.2021 | 32885

Odpovědět  

19 600,-

Doučování angličtiny

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci (také on-line)

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 8 let) lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. zpětná vazba od studentů na mých stránkách na fcb. Poskytuji i materiály. Výuka je možná on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace). Cena 200 Kč/45 min.

Jana P. | 28.3.2021 | 32073

Odpovědět  

200,-

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci (také on-line)

Doučování dětí

Má Vaše dítě problém s online výukou? Nerozumí látce? Učitelé špatně vysvětlují nebo v zájmu celé třídy se nevěnují tolik Vašemu dítěti? Mohu pomoci! Lia, 20 let, studentka Filozofické a Pedagogické fakulty, specializace anglický a ruský jazyk. Dlouhodobá praxe s dětmi. Jsem schopná doučovat veškerou látku základní školy, vysvětlovat domácí úkoly ze všech předmětů tak, aby se Vaše dítě nakonec naučilo řešit úlohu samo, nebo připravit na zkoušení/test. Jsem trpělivá, milá, nikdy se nerozčiluji, ani když to dlouho nejde. Za úspěchy vždy chválím, za chyby nehubuji :) Ovládám techniky jako tvoření jednoduchých algoritmů, metodu rytmického drilu či autohypnózu pro snadnější učení. Mohu doučovat i dospívající na střední škole, ale jen v předmětech český jazyk, angličtina, němčina, ruština, biologie. Moje sazba je 300,-/60 minut, ale jsem otevřená domluvě. Dojíždění po celé Praze a okolí není problém, ale přidávám trochu na ceně, pokud je to pásmo 1. Flexibilní časové možnosti - ať už budete chtít pravidelné doučování nebo nárazové, v jakýkoli den. Vím, jak je těžké v dnešní době se soustředit byť na jednoduché úlohy, a není to vina lidí, kteří nejsou přirozenými pedagogy. Těším se tedy na setkání s Vámi! Kontakt: upiskunova@gmail.com nebo tel: +420774896176 nebo Instagram @lianovatlfg

25.3.2021 | 32039

Odpovědět  

0,-

Doučování dětí

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci (také on-line)

Výuka angličtiny příjemnou formou, s důrazem na praktické využití AJ v životě a s individuálním přístupem. Jsem zkušená (praxe 8 let) lektorka z Olomouce, držitelka certifikátu FCE a také jsem pobývala 1,5 roku ve Velké Británii. Mám svůj specifický a efektivní styl výuky. Mám dobré výsledky - viz. zpětná vazba od studentů na mých stránkách na fcb. Poskytuji i materiály. Výuka je možná on-line přes Skype (či přes telefon - konverzace)

Jana P. | 17.3.2021 | 31951

Odpovědět  

200,-

Výuka angličtiny s důrazem na konverzaci (také on-line)

Doučování nemčiny

Nabízím on-line doučování němčiny pro děti a teenagery. 200 Kč/ 60 minut. Pro více informací napište můj na e-mail.

4.3.2021 | 31743

Odpovědět  

0,-

Doučování nemčiny

DOUČOVÁNÍ

Nabízím DOUČOVÁNÍ dětem ZŠ od 1.roč. až po 9.ročník všechny předměty-zejména matematiku a češtinu.PŘIPRAVÍM NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA SŠ. Pedagožka a psycholožka,25 let praxe.

lada králová | 18.2.2021 / 6.2.2021 | 31151

Odpovědět  

300,-

DOUČOVÁNÍ