Inzerce doučování

V celé ČR a kategorii Vzdělávání/Doučování je 87 inzerátů.

Doučování anglického jazyka pro začátečníky i pokročilé

Nabízím doučování anglického jazyka pro začátečníky i pokročilé. V dětství jsem několik let žila ve Spojených státech a mám tedy přímo zkušenosti s rodilými mluvčími. I díky tomu s Vámi mohu trénovat konverzaci v anglickém jazyce na kvalitní úrovni. Pro zájemce doučuji také jednotlivá maturitní témata z angličtiny a připravím k maturitě z AJ, nebo k opravě maturitní zkoušky z AJ, případně k získání jazykového certifikátu.

Marcela Dřízalová | 29.8.2023 | 37507

Odpovědět  

200,-

Doučování anglického jazyka pro začátečníky i pokročilé

Domácí vzdělávání a doučování pro ZŠ - SŠ - VŠ z celé země

Pěkný den, žáci a studenti, trápí vás, že se nic nenaučíte, že se učíte nepravdu atd.: Otevíráme Domškoláctví a Doučování pro všechny. Všechny předměty ZŠ, matematika, fyzika, chemie, biologie, zeměpis, Základy společenských věd, dějepis, pedagogika a Ekologie pro Střední školy a pedagogika a Ekologie pro Vysoké školy. Nebudu zdržovat, zakládáme, v našem projektu - Evoluční svítání třídy po celém světě, přidej se. naučíš se více a vyšší úroveň, než si myslíš. Napiš a pošlu Ti základní dokumenty. Výuka i doučování nyní na Skypu - on-line škola a doučování, poradna, nebo e-mail: Eko-pedagog@post.cz. Budeme se těšit Luděk

19.8.2023 | 37470

Odpovědět  

0,-

Domácí vzdělávání a doučování pro ZŠ - SŠ - VŠ z celé země

Doučování on-line za Super ceny

Nabízím doučování pro žáky 1.stupně ZŠ. Český jazyk, Logopedii, Matematika, Všeobecná školní příprava, Pedagogika. Doučování probíhá on-line po celé ČR. Mám pro vás nachystané pracovní listy, napíšeme spolu domácí úkoly, vysvětlíme látku která vám dělá problémy. Budu se na Vás těšit.

Dana Kratochvílová | 27.4.2023 | 37118

Odpovědět  

200,-

Doučování on-line za Super ceny

Nadstandardní výuka ČJ

Běžné doučování, příprava na reparát, zkoušku či státní maturitu? Věřte, že tahle výuka Vás bude bavit:) Čeština úrovně ZŠ, SŠ i VŠ. Moderní metody, individuální přístup, lekce šité na míru. Zkušenosti se žáky se specifickými poruchami učení. Patnáctiletá pedagogická praxe. Osobně (PV) i on-line. Zbavte se jednou provždy předsudků a udělte češtině amnestii:)

Markéta Matějková | 20.8.2022 | 36500

Odpovědět  

300,-

Nadstandardní výuka ČJ

Doučování

Nabízím doučování anglického,českého jazyka,matematiky a chemie,ČJ pro cizince.Dále nabízím přípravu na reparáty pro žáky ZŠ a SŠ.Doučuji již 10.rokem a úspěšnost mých studentů je 98 %.Mohu také nabídnout přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ.Věnuji se také studentům se specifickou poruchou učení(dysgrafie,dyskalkulie,vývojová dysfázie...).Připravuji také studenty na státní maturitu z českého jazyka,Výuka probíhá bud u mě doma na Vinohradech (stanice metra Jiřího z Poděbrad),knihovna na Dejvické,Staroměstské,knihovna v Korunní ulici(jede tam bus číslo 136 nebo 175 stanice Orionka) nebo tramvaj číslo 10 ,16,I.P.Pavlova-restaurace Mc Cafe,OC Nový Smíchov,atrium Flora ,také možnost na I.P.Pavlova či Muzeu ,případný dojezd dle domluvy.Jsem také studentka Speciální pedagogiky na PedF UK.Možnost i přes prázdniny využití služby . Cena 250 kč/60 min.

Šlechtová M | 4.7.2022 | 36366

Odpovědět  

250,-

Doučování

výuka-doučování němčiny

Chcete se naučit komunikovat německy? Nebo si procvičit své znalosti němčiny? Nabízím možnost přímé výuky, nebo on-line. Výukové materiály zajistím. Těším se na Vás!

Karin Vavrošová | 28.6.2022 | 36322

Odpovědět  

250,-

výuka-doučování němčiny

Nabídka doučování AJ/NJ

Jsem studentkou pedagogické fakulty navazujícího magisterského programu pro učitelství anglického a německého jazyka. Nabízím doučování těchto dvou jazyků zejména pro žáky ZŠ, neboť bych ráda získala zkušenost pro mé budoucí povolání. Zkušenosti s doučováním mám. Doučuji i přes týden, záleží dle domluvy.

23.5.2022 | 36047

Odpovědět  

200,-

Nabídka doučování AJ/NJ

Nadstandardní výuka ČJ

Nabízím nadstandardní výuku českého jazyka (i pro cizince) na úrovni ZŠ, SŠ, VŠ - doučování, příprava na maturitní zkoušku, příprava na přijímací zkoušky na SŠ i VŠ. Dlouholetá praxe, moderní metody.

20.5.2022 | 36040

Odpovědět  

0,-

Nadstandardní výuka ČJ

NĚMECKÝ JAZYK DOUČOVÁNÍ

NABÍZÍM DOUČOVÁNÍ Německého jazyku či přípravu na zkoušku. 18 let pedagogickou praxi a příslušné certifikáty k pedagickému oprávnění. Cena dohodou

21.4.2022 | 35846

Odpovědět  

0,-

NĚMECKÝ JAZYK DOUČOVÁNÍ

Doučování

Naučím a doučím spolehlivě, zodpovědně a perfektně matematiku, český, anglický, německý a ruský jazyk. Individuelní výuka na všech stupních pro žáky a studenty různého věku. Výuka je také pro dyslektiky.

16.4.2022 | 35811

Odpovědět  

0,-

Doučování